FB IG V LI
Wesele w plenerze

Wesele w plenerze? 6 argumentów dlaczego warto!

Zastanawiasz się czy urządzić wesele w plenerze? Oto infografika, która przekona Cię, dlaczego warto. Tutaj dowiesz się jak zorganizować wesele w plenerze krok po kroku >>

Wesele w plenerze? 6 argumentów dlaczego WARTO!

1. Nieograniczony dostęp do świeżego powietrza

Większość przyjęć weselnych przypada na czas ciepłych miesięcy w roku. W związku z tym, często w budynkach, na salach bankietowych, przy dużej ilości gości, może powstać duszne powietrze. Dodając jeszcze do tego ewentualną wysoką temperaturę w ciągu dnia, sala weselna może być miejscem nie do wytrzymania dla gości. Chociaż większość sal jest klimatyzowana to zabawa na świeżym powietrzu jest znacznie przyjemniejsza, a gdy zajdzie taka potrzeba namiot weselny również może być chłodzony.

2. Więcej miejsca dla gości i zabawy niż w lokalu

Wesele w plenerze daje nam doskonałą okazję, aby połączyć przestrzeń w namiocie, z zielenią otaczającą miejsce imprezy. Dobrze i kreatywnie zorganizowane przyjęcie na dworze może swoim rozmiarem być większe niż wesele w ogromnym pałacu!

3. Wysoki i profesjonalny poziom organizacji przyjęć w plenerze

Firmy i miejsca, które zajmują się organizacją wesel w plenerze dysponują sprawdzoną infrastrukturą i wyposażeniem namiotów, które ani na krok nie ustępuje temu, co możemy znaleźć w nawet najbardziej ekskluzywnej sali bankietowej. Nie obawiajcie się, że wyposażenie namiotu weselnego może być gorsze od wyposażenia sali weselnej, tylko poszukajcie miejsca, które zorganizowało już nie jedno takie właśnie wydarzenie.

4. Więcej możliwości dla kamerzysty czy fotografa

Impreza weselna na otwartej przestrzeni daje doskonałe możliwości uchwycenia niebanalnych zdjęć czy ujęć filmowych. Tam gdzie sala weselna łączy się z otwartą przestrzenią, możliwości kreatywnych rozwiązań dla operatorów są po prostu nieskończone!

5. Nieograniczone możliwości super atrakcji plenerowych

Impreza pod chmurką to też doskonała okazja do zwiększenia ilości atrakcji wymagających dużych przestrzeni jak wypuszczanie gołębi, spektakularne pokazy sztucznych ogni itp. Dodatkowo, bliskość natury w stosunku do namiotu sprawia, że gościom znacznie łatwiej i szybciej przemieścić się w wybrane miejsce w obrębie naszej zabawy, gdzie aktualnie coś się dzieje!

6. Wesele w plenerze to niezapomniane chwile dla Was i dla Waszych Gości

Tylko zastanówcie się na ilu przyjęciach w plenerze byliście i jak łatwo zapadły Wam w pamięci. Wiecie dlaczego? Odpowiedź jest prosta – są bardziej atrakcyjne niż wesele w lokalu.

Zastanawiasz się czy urządzić wesele w plenerze? Tutaj dowiesz się jak zorganizować wesele w plenerze krok po kroku >>

Anna Nankiewicz