FB IG V LI

ZOSTAŃ Z NAMI NA DŁUŻEJ

Pozwól by obudził Cię szum wiatru i śpiew ptaków. Zostań w Pałacu w Rozalinie na dłużej. Na terenie zabytkowego parku czeka na Ciebie kameralny obiekt hotelowy – Parkowa sypialnia. Potrzebujesz inspiracji? Jesteś zmęczony głośnym miastem i gwarem kawiarni? Masz projekt do wykonania, czas goni, a Ty nie możesz się skupić? A może po prostu masz ochotę odpocząć w otoczeniu natury? Przyjedź do Nas zostaw rzeczy w pokoju i wybierz się na orzeźwiający spacer po parku, zmień buty na te treningowe i wybierz jedną z rekomendowanych przez Nas tras biegowych w puszczy Młochowskiej, a gdy wrócisz usiądź w przestrzeni otwartej w hotelu i pracuj lub zrelaksuj się w spokoju.

 

Drogi Gościu zapraszamy do Parkowej Sypialni. Już teraz jednak serdecznie zachęcamy Cię do rezerwacji pokojów. Do zobaczenia w Rozalinie!

13 pokojów dwuosobowych

4 pokoje trzyosobowe

Pokój dostosowany do osób niepełnosprawnych

Wyjątkowy apartament pałacowy

  • Wszystkie pokoje posiadają: klimatyzację / telewizję / sejf / szafę / free wifi / łazienkę z prysznicem
  • 1 pokój dostosowany do osób nie w pełni sprawnych
  • Możliwość wynajęcia każdego pokoju, jako pokoju jednoosobowego
  • Możliwość w miarę dostępności rezerwacji łóżeczka niemowlęcego

W trosce o żyjące w naszym parku zwierzęta (szczególnie sarny i pawie), którymi na co dzień się opiekujemy nie akceptujemy w naszym obiekcie zwierząt domowych.

Liczymy na wyrozumiałość wszystkich miłośników podróży z swoimi zwierzakami.

Dlaczego warto do Nas przyjechać?

UNIKATOWE MIEJSCE

Nie ma na Świecie takiego drugiego miejsca. Ta przestrzeń ma duszę i charakter oraz piękną i niezwyczajną historię. To miejsce to również wyjątkowi ludzie, którzy pracują by doświadczenie przebywania w Pałacu w Rozalinie było unikatowe.

100% PRODUKT

Zadbamy o Ciebie serwując wyjątkowe śniadania stworzone przez Szefa Kuchni Michała Socha. Poznasz smak ziół i warzyw z naszego ogrodu, zasmakujesz w mięsach wprost z naszej wędzarni, przegryziesz chlebem wyjętym prosto z pieca. A jeżeli wolisz zjeść coś na słodko wybierz miód od pszczół naszych sąsiadów. Nie jest nam wszystko jedno czym Cię poczęstujemy.

BLISKO NATURY

Otacza nas absolutna zieleń - przepiękny park, polany, stawy i ogrom Puszczy Młochowskiej. Goście słyszą szum drzew, a nie gwar miasta, bądź hałas jadących samochodów.

Zarezerwuj nocleg!

Rezerwacji dokonać można mailowo na [email protected]
lub telefonicznie w godzinach 09:00 – 17:00 pod numerem +48 515 465 000

Jak dojechać?

Jadąc z Warszawy trasą S8 kieruj się na miejscowość Młochów (zjazd z trasy na prawo). Jadąc zgodnie z znakami miniesz miejscowość Młochów i dotrzesz do miejscowości Rozalin. Wypatruj ulicy Pałacowej po lewej stronie i jedź nią do końca nim zobaczysz bramę Pałacu.