Imprezy integracyjne

Pałac Rozalin to nietypowa, jeszcze nie do końca odkryta przestrzeń eventowa, która pozwala na organizację zarówno masowych pikników, konferencji, jak również bardzo eleganckich gal i bankietów. Bliskość Warszawy (25 minut samochodem z centrum Warszawy) sprawia, że jesteśmy niedaleko, a jednak na tyle w oddali byście poczuli się Państwo u Nas swobodnie i komfortowo. Całą przestrzeń oddajemy Państwu na wyłączność, a każde planowane przez Nas wydarzenie dopasowujemy do wymagań oraz potrzeb naszych Klientów.

Kompleks pałacowo parkowy w Rozaline to idealne miejsce do organizacji eventów takich jak wyjazdy integracyjne czy imprezy firmowe pod Warszawą. Liczne atrakcje w postaci izby góralskiej z kominkiem, maxi szachów, ogród szefa kuchni, wysepka japońska czy gry i zabawy terenowe zapewniają Gościom doskonałą rozrywkę i aktywny wypoczynek. Pałac otoczony jest pięknym, zabytkowym, rozległym parkiem pokrytym starodrzewiem o powierzchni 24 ha z wyznaczonymi alejkami i polanami. Lokalizacja kompleksu zapewnia prywatność, dyskretną atmosferę i bliskość przyrody.

Pikniki firmowe Warszawa

W organizacji pikników, imprez i innego rodzaju eventów dla firm możecie Państwo liczyć na pomoc ze strony całego zespołu Pałacu Rozalin. Przygotujemy i przedstawimy dopasowaną do potrzeb ofertę, pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązania oraz będziemy czuwać nad przebiegiem całego wydarzenia, służąc pomocą i zaspokajając potrzeby jego uczestników. Czas trwania eventu zależy od upodobań Gości. Do dyspozycji Klientów, którzy chcieliby zostać u nas na dłużej jest butikowy hotel mieszczący ok. 40 osób, oraz restauracja. Wysoki standard hotelu zapewni jego gościom należyty odpoczynek, spokój i intymność.

Okolice Warszawy obfitują w wiele ciekawych miejsc, w których można zorganizować niezapomniany wyjazd integracyjny, piknik lub imprezę firmową.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Pałacu Rozalin, gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę, kameralną atmosferę niezapomniane chwile i moc atrakcji, które zapadną w pamięć na długie lata.

Jeżeli macie Państwo ochotę zobaczyć zespół pałacowo-parkowy Rozalin, prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy w celu umówienia się na spotkanie.

Anna

___________________________________________________

Eventy, spotkania biznesowe, konferencje, pikniki

biznes@palacrozalin.pl
+48 537 917 027

Magda

___________________________________________________

Przyjęcia weselne, spotkania rodzinne, wydarzenia okolicznościowe

wedding@palacrozalin.pl
+48 604 574 848

JAK DOJECHAĆ

kontakt-1Z Warszawy jedziemy Trasą Katowicką (nr 8)

kontakt-2W miejscowości Siestrzeń (15 km od Janek), na światłach skręcamy
w lewo zgodnie z drogowskazem na Rozalin

kontakt-3Prosto 2 km do ul. Pałacowej.