FB IG V LI

TO MIEJSCE NA TWOJĄ INTEGRACJĘ

Bliskość Warszawy (25 minut samochodem z centrum Warszawy) sprawia, że jesteśmy niedaleko, a jednak na tyle w oddali byś poczuł się u nas swobodnie i komfortowo.

Kompleks pałacowo parkowy w Rozaline to idealne miejsce do organizacji wyjazdów integracyjnych czy imprez firmowych pod Warszawą. XIX-wieczny Pałac , który może zmienić się w Willę Wielkiego Gatsb’iego, Całoroczny elegancki namiot bankietowy w którym możesz wyczarować dowolną scenografię, zabytkowy park o powierzchni 24 hektarów pokryty starodrzewiem oraz polany i ogrody, które pomogą złapać oddech gościom.

Gdyby tego było mało w głębi historycznego parku znajduje się oryginalna, ponad 100-letnia izba góralska z kominkiem. Otoczona jest ona przyjemną zieloną przestrzenią, na której można zorganizować ognisko. To klimatyczne miejsce idealnie sprawdza się przy kameralnych spotkaniach w luźnej atmosferze i z integracyjnym charakterem, również jako atrakcyjna forma zmiany atmosfery spotkania. Do dyspozycji naszych Gości oddany jest również Ogród Szefa Kuchni, Wysepka Japońska oraz Altana Chińska, a dla aktywnych liczne ścieżki rowerowe i trasy biegowe w Puszczy Młochowskiej.

Jeżeli chcesz by Twoi gości zostali u Nas dłużej zapraszamy do Parkowej Sypialni. To kameralna baza noclegowa – 17 pokojów dwuosobowych, w tym 4 pokoje 3-osobowe oraz 1 dostosowany dla osób niepełnosprawnych. Codziennie serwujemy pyszne śniadania. Każdego gościa staramy się traktować indywidualnie dlatego jeżeli czegokolwiek potrzebujesz po prostu spytaj, a my postaramy się to dla Ciebie zorganizować.

Co Pałac Rozalin może zaoferować swoim Gościom?

Kameralny charakter Rozalina sprzyja również nieoficjalnym spotkaniom biznesowym. Teren kompleksu zapewnia mnóstwo prywatnej przestrzeni i dyskretnej atmosfery w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku. W przerwach między spotkaniami zapewniamy smaczne przekąski, aromatyczną kawę, oraz indywidualnie dobrane menu. Po pracy polecamy degustację wykwintnych alkoholi oraz skorzystanie z licznych dodatkowych atrakcji. Mimo iż znajdujemy się blisko Warszawy, możecie Państwo zagościć u nas na dłużej, zatrzymując się w butikowym hotelu, który pomieści ok. 40 osób.

Biznes

Eventy, spotkania biznesowe, konferencje, pikniki
[email protected]

+48 515 465 000

Jak dojechać?

Jadąc z Warszawy trasą S8 kieruj się na miejscowość Młochów (zjazd z trasy na prawo). Jadąc zgodnie z znakami miniesz miejscowość Młochów i dotrzesz do miejscowości Rozalin. Wypatruj ulicy Pałacowej po lewej stronie i jedź nią do końca nim zobaczysz bramę Pałacu.