Imprezy integracyjne okolice Warszawy

Pałac w Rozalinie

Dlaczego warto postawić na Pałac Rozalin?

Pałac Rozalin to nietypowa, jeszcze nie do końca odkryta przestrzeń eventowa, która pozwala na organizację zarówno masowych pikników, konferencji, jak również bardzo eleganckich gal i bankietów. Bliskość Warszawy (25 minut samochodem z centrum Warszawy) sprawia, że jesteśmy niedaleko, a jednak na tyle w oddali byście poczuli się Państwo u nas swobodnie i komfortowo. Całą przestrzeń oddajemy Państwu na wyłączność, a każde planowane przez nas wydarzenie dopasowujemy do wymagań oraz potrzeb naszych Klientów.

Co Pałac Rozalin może zaoferować swoim Gościom?

Kompleks pałacowo parkowy w Rozaline to idealne miejsce do organizacji eventów takich jak wyjazdy integracyjne czy imprezy firmowe pod Warszawą. Liczne atrakcje w postaci autentycznej 100- letniej izby góralskiej z kominkiem, ogrodu ziołowo – warzywnego szefa kuchni, wysepki japońskiej czy gier i zabaw terenowych zapewniają Gościom doskonałą rozrywkę i aktywny wypoczynek, a także skuteczny team building. Pałac otoczony jest pięknym, zabytkowym, rozległym parkiem pokrytym starodrzewiem o powierzchni 24 ha z wyznaczonymi alejkami i polanami. Lokalizacja kompleksu zapewnia prywatność, dyskretną atmosferę i bliskość przyrody. To miejsce, w którym każdy z Gości odetchnie pełną piersią i na chwile oderwie się od miejskiego zgiełku.

Pikniki firmowe Warszawa – jakie wydarzenia możemy zorganizować?

W organizacji pikników, imprez i innego rodzaju eventów dla firm możecie Państwo liczyć na pomoc ze strony całego zespołu Pałacu Rozalin. Przygotujemy i przedstawimy dopasowaną do potrzeb ofertę, pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązania oraz będziemy czuwać nad przebiegiem całego wydarzenia, służąc pomocą i zaspokajając potrzeby jego uczestników. Czas trwania eventu zależy od upodobań Gości organizujących imprezy integracyjne. Okolice Warszawy obfitują w wiele ciekawych miejsc, w których można zorganizować niezapomniany wyjazd integracyjny, piknik lub imprezę firmową. Wybierając miejsce na tak ważne wydarzenie, zawsze warto postawić na Pałac Rozalin – posiadamy wygodne, przestronne sale konferencyjne, przepiękny park idealny na organizację imprez integracyjnych na świeżym powietrzu, a także bazę noclegową.

Nasza baza noclegowa

Do dyspozycji Klientów, którzy chcieliby zostać u nas na dłużej jest butikowy hotel mieszczący ok. 40 osób, oraz restauracja. Wysoki standard hotelu otoczonego zielenią, zapewni jego gościom należyty odpoczynek, spokój i intymność. Eleganckie, klasyczne wnętrza i pokoje zachwycają swoim niepowtarzalnym klimatem i są wspaniałym uzupełnieniem pałacowego charakteru posiadłości.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Pałacu Rozalin, gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę, kameralną atmosferę niezapomniane chwile i moc atrakcji, które zapadną w pamięć na długie lata.

Jeżeli macie Państwo ochotę zobaczyć zespół pałacowo-parkowy Rozalin, prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy w celu umówienia się na spotkanie.

Anna

___________________________________________________

Eventy, spotkania biznesowe, konferencje, pikniki

biznes@palacrozalin.pl
+48 537 917 027

Magda

___________________________________________________

Przyjęcia weselne, spotkania rodzinne, wydarzenia okolicznościowe

wedding@palacrozalin.pl
+48 604 574 848

JAK DOJECHAĆ

kontakt-1Z Warszawy jedziemy Trasą Katowicką (nr 8)

kontakt-2W miejscowości Siestrzeń (15 km od Janek), na światłach skręcamy
w lewo zgodnie z drogowskazem na Rozalin

kontakt-3Prosto 2 km do ul. Pałacowej.