FB IG V LI

WYJĄTKOWE CHWILE W GRONIE RODZINY

Otoczenie zieleni, zabytkowe wnętrza pałacu, awangardowa przestrzeń restauracji, czy też zupełnie odmienna w nastroju ponad 100-letnia izba góralska w głębi parku sprzyjają organizacji wyjątkowych uroczystości rodzinnych. Chętnie świętujemy wraz z naszymi gośćmi Chrzciny, Komunie, rocznice ślubu, te mniej lub bardziej okrągłe urodziny, a także kameralne spotkania w gronie rodziny i przyjaciół. Lubimy, gdy teren Pałacu Rozalin wypełnia śmiech dzieci, a przy stołach powstaje gwar rodzinnych dyskusji.

Przyjęcia rodzinne w Pałacu Rozalin to szyte na miarę, wyróżniające się indywidualną i profesjonalną obsługą projekty. Na większe wydarzenia oddajemy Państwu do dyspozycji bezpośrednio połączony z Pałacem oraz malowniczo ulokowany, namiot bankietowy (700 m2) wraz z klimatyzowaną strefą sceniczną (140 m2) oraz widokiem na zabytkowy ogród. Zapraszamy do umawiania się na spotkanie w celu poznania szczegółowej oferty. Z przyjemnością wysłuchamy również Państwa marzeń, by wspólnie stworzyć wyjątkowe przyjęcie rodzinne.

 

 

Jeżeli macie Państwo ochotę zobaczyć zespół pałacowo-parkowy Rozalin, prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy w celu umówienia się na spotkanie.

Magda

Przyjęcia weselne, spotkania rodzinne, wydarzenia okolicznościowe
wedding@palacrozalin.pl

+48 604 574 848

Magda

Przyjęcia weselne, spotkania rodzinne, wydarzenia okolicznościowe
wedding@palacrozalin.pl

+48 604 574 848

Jak dojechać?

Jadąc z Warszawy trasą S8 kieruj się na miejscowość Młochów (zjazd z trasy na prawo). Jadąc zgodnie z znakami miniesz miejscowość Młochów i dotrzesz do miejscowości Rozalin. Wypatruj ulicy Pałacowej po lewej stronie i jedź nią do końca nim zobaczysz bramę Pałacu.