FB IG V LI

Wyjątkowe miejsce eventowe w okolicach Warszawy

Tak niedaleko stolicy – 25 minut drogi od warszawskiej metropolii, a jednak w głębokim zaciszu zabytkowego parku – znajdziesz urokliwy Pałac Rozalin. Niewielki, a jednocześnie okazały budynek z XIX w. wprowadzi Cię w niezapomnianą bajkę podczas Twojego przyjęcia weselnego. Możliwości i potencjał posiadłości w Rozalinie są ogromne. Możemy zorganizować zarówno romantyczne i kameralne przyjęcie w historycznych murach pałacu, bądź awangardowej przestrzeni restauracji, jak i spektakularne, plenerowe wesele do 300 osób w nowoczesnym namiocie bankietowym.

UNIKATOWE MIEJSCE

Nie ma na Świecie takiego drugiego miejsca. Ta przestrzeń ma duszę i charakter oraz piękną i niezwyczajną historię. To miejsce to również wyjątkowi ludzie, którzy pracują by ten dzień był najpiękniejszym dniem w Twoim życiu.

100% PRODUKT

Zadbamy o Ciebie serwując wyjątkowe dania stworzone przez Szefa Kuchni Tomasza Łagowskiego. Poznasz smak ziół i warzyw z naszego ogrodu, zasmakujesz w mięsach wprost z naszej wędzarni, przegryziesz chlebem wyjętym prosto z pieca. Nie jest nam wszystko jedno czym Cię poczęstujemy.

BLISKO NATURY

Otacza nas absolutna zieleń - przepiękny park, polany, stawy i ogrom Puszczy Młochowskiej. Goście słyszą szum drzew, a nie gwar miasta, bądź hałas jadących samochodów.

Poczuj się w tym dniu wyjątkowo, przygotuj się w pałacowym apartamencie z lampką Prosecco w dłoni w towarzystwie najbliższej rodziny i przyjaciół. Weź głęboki oddech na zaprojektowanym przez Henryka Marconiego balkonie, podziwiaj widok na ponad 20-hektarowy zabytkowy park i rozkoszuj się tą chwilą. Zaopiekujemy się Tobą – pozwól nam towarzyszyć Ci w tym dniu.

Powiedz „Tak” w otoczeniu natury w ogrodzie lub w jednym z pobliskich uroczych kościołów. Zachwyć Gości smakiem i prezencją dań – wybierz foie gras z kaczych wątróbek z płatkiem jadalnego złota lub jeżeli wolisz roladkę z buraka z serem kozim i śliwkowym kremem. A to dopiero początek kulinarnej przygody… Zaproś swoich najbliższych by zostali z Tobą dłużej – zapewnimy im komfortowy pokój w butikowym hotelu oraz pyszne śniadanie dnia następnego. Możesz zostać u Nas jeszcze dłużej ponieważ mamy wiele pomysłów, jak Cię ugościć. Czas spędzony w gronie najbliższych w otoczeniu wyjątkowej natury i obiekt z duszą i niezwykłą historią to luksus, który możesz podarować sobie oraz Twoim gościom by uczcić ten wyjątkowy moment w Twoim życiu.

Skontaktuj się ze mną i umów na spotkanie, a chętnie pokażę oraz opowiem Ci więcej!

Rodzinnie

Przyjęcia weselne, spotkania rodzinne, wydarzenia okolicznościowe
wedding@palacrozalin.pl

+48 515 475 000

Rodzinnie

Przyjęcia weselne, spotkania rodzinne, wydarzenia okolicznościowe
wedding@palacrozalin.pl

+48 730 000 590

Jak dojechać?

Jadąc z Warszawy trasą S8 kieruj się na miejscowość Młochów (zjazd z trasy na prawo). Jadąc zgodnie z znakami miniesz miejscowość Młochów i dotrzesz do miejscowości Rozalin. Wypatruj ulicy Pałacowej po lewej stronie i jedź nią do końca nim zobaczysz bramę Pałacu.