FB IG V LI

RESTAURACJA OFICYNA

Restauracja Oficyna jest zlokalizowana na terenie zespołu pałacowo-parkowego w Rozalinie. Nasza restauracja powstała na historycznych murach dawnej Oficyny Pałacu Rozalin – posiadłości Rozalii z książąt Lubomirskich Rzewuskiej. Obiekt położony jest pośród malowniczych kompleksów leśnych, rozległych pół i łąk oraz stawów, na które widok rozpościera się z wnętrz restauracji. Szef Kuchni – Tomasz Łagowski to miłośnik polskich smaków. Tworząc Awangardową kuchnię Polską wybieramy najlepsze z możliwych produktów, najważniejsza jest dla nas jakość, oraz estetyka podania dań. W poszanowaniu tradycji, kultury i czasu staramy się nadać im nowe brzmienie. Nasza kuchnia nie jest pretensjonalna, chcemy drogi Gościu by wizyta u Nas była dla Ciebie unikalnym doświadczeniem – doświadczeniem gościnności!

Filozofia

TRADYCJA 50 %

Smak polskiej kuchni mamy zapisany w naszym DNA.  Staramy się tworzyć Polską kuchnię na nowo, ale nie zapominamy o tym, co było stworzone na długi czas przed nami. Korzystamy głównie z produktów, które daje nam Polska ziemia i dzięki swojej pasji i ciężkiej pracy doprowadzamy je do perfekcji. W poszanowaniu tradycji, kultury i czasu staramy się nadać im nowe brzmienie. Z perspektywy czasu i miejsce w którym się znajdujemy – dla nas najważniejsza jest gościnność. Czas wspólnie spędzony w gronie bliskich nam osób.

AVANGARDA 50 %

Nasza kuchnia nie jest pretensjonalna, ale ma być wyjątkowa. Czujemy potrzebę na nowo odkrywania siebie. Liczne godziny spędzone przed piecem, próby i degustacje, skłoniły nas do stworzenia czegoś innego, własnej retoryki w połączeniu ze znanymi już smakami, ale w nowej odsłonie. Nie pragniemy być ponad wszystko, ale jesteśmy pewni, że to co tworzymy nie będzie możliwe do spróbowania w dowolnym miejscu na Świecie. Naszym celem jest tworzenie nowego jutra kuchni Polskiej, w awangardowej odsłonie.

PRODUKT 100 %

Wspaniała kuchnia możliwa jest tylko z najlepszym produktem. Najważniejsza dla nas jest jakość, za którą stoi jego świeżość, sezonowość oraz naturalny smak. W poszukiwaniu niesamowitych produktów w całym kraju  jesteśmy zdania, że te najlepsze są najbliżej nas. Stanowią one kręgosłup naszej kuchni, na którym opieramy wszystko. Pragniemy autentyczności, dlatego sami hodujemy warzywa, zioła i kwiaty w naszym ogrodzie. Tym chcemy się z wami dzielić.

Drogi gościu zapraszamy i zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji stolika!

Godziny Otwarcia:

Sobota 13:00 – 20:00
Niedziela 13:00 – 18:00

 

Rezerwacji dokonać można mailowo na restauracja@palacrozalin.pl lub telefonicznie w godzinach 09:00 – 17:00 pod numerem +48 730 000 590

Chcesz byśmy poinformowali Cię o otwarciu?

Zostaw do siebie kontakt, a gdy Nas odwiedzisz po raz pierwszy otrzymasz od Nas wyjątkowy upominek.