FB IG V LI

NIE TAKI ZWYKŁY PLENER

W bliskiej odległości od Centrum Warszawy – zaledwie 30km znajduje się Nasz zabytkowy zespół pałacowo parkowy, w którym dysponujemy przestrzenią eventową dla 2 000 osób. Nasza lokalizacja daje wiele możliwości organizacyjnych, a niesamowity, tajemniczy klimat, prywatność i dyskrecja to jedne z nielicznych atutów organizowanych u nas eventów. 24 hektary terenu wokół pałacu porośnięte jest zjawiskowym starodrzewiem, któremu towarzyszą liczne polany i stawy.

Organizujemy różnego rodzaju uroczystości, pikniki firmowe / rodzinne, koncerty, ekskluzywne zloty motoryzacyjne. Zespół Pałacu Rozalin towarzyszy na każdym etapie organizacji wydarzenia – poczynając od przygotowania oferty, pomocy w doborze odpowiednich rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb, aż po nadzór nad realizacją wydarzenia. Zachęcamy do kontaktu, tak byśmy mieli możliwość poznać Twoje wymagania i oczekiwania. Lubimy wyzwania i z przyjemnością stawiamy im czoła, kładziemy nacisk na jakość naszych usług i nie zapominając o historii obiektu w jakim Cię gościmy stawiamy na innowacyjne i kreatywne rozwiązania skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Teren zielony

Ponad 20 hektarów ogrodzonego i całodobowo strzeżonego terenu / zabytkowy park / stawy / polany / wysepka japońska / altana chińska / ponad 100 letnia izba góralska / Możliwość lądowania helikopterem oraz balonem / Możliwość montażu dodatkowych namiotów oraz innych konstrukcji w wyznaczonych miejscach / możliwość wynajęcia na wyłączność

Nocleg

Jeżeli chcesz by Twoi gości zostali u Nas dłużej zapraszamy do Parkowej Sypialni. To kameralna baza noclegowa – 17 pokojów dwuosobowych, w tym 4 pokoje 3-osobowe oraz 1 dostosowany dla osób niepełnosprawnych. Codziennie serwujemy pyszne śniadania.

Każdego gościa staramy się traktować indywidualnie dlatego jeżeli czegokolwiek potrzebujesz po prostu spytaj, a my postaramy się to dla Ciebie zorganizować.

Całoroczny namiot Bankietowy

700 m2 powierzchni eventowej / Bezpośrednie połączenie z pałacem / Bezpośrednie połączenie z kuchnią / Blackout na suficie namiotu zabezpieczający przed nagrzewaniem od promieni słonecznych / Poły transparentne od strony parku / Namiot z możliwością otwarcia na ogród / Sufit wysłonięty białą elegancką galą / Kryształowe żyrandole na suficie / Szara elegancka wykładzina na podłodze / Parkiet w sali scenicznej / Backstage dla podwykonawców / Toalety dla gości (damskie / męskie / przystosowane dla osób niepełnosprawnych / z przewijakiem) / Wentylacja / Klimatyzacja* / Ogrzewanie* / Okrągłe 2 metrowy stoły bankietowe / Krzesła konferencyjne oraz bankietowe / Stoły bufetowe

*W namiocie jest zainstalowany profesjonalny system wentylacji oraz klimatyzacji, który pozwala nam przestrzeń zarówno klimatyzować jak i nagrzewać. Na ostateczną temperaturę ma wpływ jednak kilka dodatkowych czynników w tym aranżacja przestrzeni, a zatem prosimy byś zawsze indywidualnie konsultował tę opcję dokonując rezerwacji przestrzeni.

Biznes

Eventy, spotkania biznesowe, konferencje, pikniki
[email protected]

+48 515 465 000

Jak dojechać?

Jadąc z Warszawy trasą S8 kieruj się na miejscowość Młochów (zjazd z trasy na prawo). Jadąc zgodnie z znakami miniesz miejscowość Młochów i dotrzesz do miejscowości Rozalin. Wypatruj ulicy Pałacowej po lewej stronie i jedź nią do końca nim zobaczysz bramę Pałacu.