FB IG V LI

WYJĄTKOWA PRZESTRZEŃ EVENTOWA

Nasz zespół towarzyszy na każdym etapie organizacji spotkania – poczynając od przygotowania oferty, pomocy w doborze odpowiednich rozwiązań do indywidualnych potrzeb, aż po nadzór nad realizacją. Lubimy wyzwania i z przyjemnością stawiamy im czoła!

Do Twojej dyspozycji:

Całoroczny namiot Bankietowy

700 m2 powierzchni eventowej / Bezpośrednie połączenie z pałacem / Bezpośrednie połączenie z kuchnią / Blackout na suficie namiotu zabezpieczający przed nagrzewaniem od promieni słonecznych / Poły transparentne od strony parku / Namiot z możliwością otwarcia na ogród / Sufit wysłonięty białą elegancką galą / Kryształowe żyrandole na suficie / Szara elegancka wykładzina na podłodze / Parkiet w sali scenicznej / Backstage dla podwykonawców / Toalety dla gości (damskie / męskie / przystosowane dla osób niepełnosprawnych / z przewijakiem) / Wentylacja / Klimatyzacja* / Ogrzewanie* / Okrągłe 2 metrowy stoły bankietowe / Krzesła konferencyjne oraz bankietowe / Stoły bufetowe

*W namiocie jest zainstalowany profesjonalny system wentylacji oraz klimatyzacji, który pozwala nam przestrzeń zarówno klimatyzować jak i nagrzewać. Na ostateczną temperaturę ma wpływ jednak kilka dodatkowych czynników w tym aranżacja przestrzeni, a zatem prosimy byś zawsze indywidualnie konsultował tę opcję dokonując rezerwacji przestrzeni.

Zabytkowy Pałac projektu Henryka Marconiego

Piwnice, Parter oraz I piętro / Kameralne sale wyposażone w drewniane meble nawiązujące do oryginalnego wyposażenia pałacu z twistem nowoczesności / Hol z widowiskową klatką schodową / Balkon z widokiem na park / Taras na parterze z wyjściem na parter ogrodowy / Toalety (damska oraz męska)

Sala konferencyjna w Oficynie

100 m2 industrialnej przestrzeni / bezpośrednie połączenie z kuchnią / drewniane stoły i krzesła / system nagłośnienia oraz projekcji / oryginalny wystrój / wentylacja i klimatyzacja / toalety (damskie / męskie przystosowane dla osób niepełnosprawnych / z przewijakiem) / wyjątkowa i przeszklona na park i stawy, awangardowa przestrzeń restauracji nad salą konferencyjną

Teren zielony

Ponad 20 hektarów ogrodzonego i całodobowo strzeżonego terenu / zabytkowy park / stawy / polany / wysepka japońska / altana chińska / ponad 100 letnia izba góralska / Możliwość lądowania helikopterem oraz balonem / Możliwość montażu dodatkowych namiotów oraz innych konstrukcji w wyznaczonych miejscach / możliwość wynajęcia na wyłączność

Nocleg

Jeżeli chcesz by Twoi gości zostali u Nas dłużej zapraszamy do Parkowej Sypialni. To kameralna baza noclegowa – 17 pokojów dwuosobowych, w tym 4 pokoje 3 osobowe oraz 1 dostosowany dla osób niepełnosprawnych. Codziennie serwujemy pyszne śniadania, a  niecodziennie bo w piątki, soboty oraz niedziele goście mogą skorzystać z wyjątkowej oferty naszej restauracji Oficyna. Każdego gościa staramy się jednak traktować indywidualnie dlatego jeżeli czegokolwiek potrzebujesz po prostu spytaj, a my postaramy się to dla Ciebie zorganizować.

Dlaczego właśnie nas warto wybrać?

UNIKATOWE MIEJSCE

Nie ma na Świecie takiego drugiego miejsca. Ta przestrzeń ma duszę i charakter oraz piękną i niezwyczajną historię. To miejsce to również wyjątkowi ludzie, którzy pracują by każde organizowane w Pałacu Rozalinie wydarzenie było godne zapamiętania przez Twoich gości.

BLISKO NATURY

Otacza nas absolutna zieleń – przepiękny park, polany, stawy i ogrom Puszczy Młochowskiej. Twoi goście słyszą szum drzew, a nie gwar miasta, bądź hałas jadących samochodów.

100% PRODUKT

Zadbamy o Ciebie serwując wyjątkowe dania stworzone przez Szefa Kuchni Tomasza Łagowskiego. Poznasz smak ziół i warzyw z naszego ogrodu, zasmakujesz w mięsach wprost z naszej wędzarni, przegryziesz chlebem wyjętym prosto z pieca. Nie jest nam wszystko jedno czym Cię poczęstujemy.

JAKOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM

To zasada, która stanowi wartość naszej pracy i którą się kierujemy przygotowując dla Ciebie eventy.

Anna

Eventy, spotkania biznesowe, konferencje, pikniki
biznes@palacrozalin.pl

+48 537 917 027

Jak dojechać?

Jadąc z Warszawy trasą S8 kieruj się na miejscowość Młochów (zjazd z trasy na prawo). Jadąc zgodnie z znakami miniesz miejscowość Młochów i dotrzesz do miejscowości Rozalin. Wypatruj ulicy Pałacowej po lewej stronie i jedź nią do końca nim zobaczysz bramę Pałacu.