Konferencje pod Warszawą

Kameralna przestrzeń oryginalnego Pałacu w Rozalinie, butikowy hotel oraz 24 hektary malowniczego ogrodu sprzyja organizacji dyskretnych i kameralnych spotkań biznesowych. W trakcie dnia zapewniamy spokojną i pobudzającą do myślenia przestrzeń do pracy, w przerwach – zdrowe i przede wszystkim smaczne przekąski oraz aromatyczną kawę, a gdy poczujecie Państwo większy głód, indywidualnie dobierzemy menu do Państwa potrzeb. Mimo, iż Pałac w Rozalinie znajduje się zaledwie 25 minut drogi z gwarnej Warszawy, dzięki swemu otoczeniu oferuje szereg możliwości organizacji dodatkowych atrakcji, które uprzyjemnią nie tylko dzień, ale również i wieczór.

W pełni wyposażone sale konferencyjne

Pałac Rozalin może pochwalić się doskonale przygotowanym, nowoczesnym centrum konferencyjnym, obsługującym mniejsze, kameralne spotkania oraz sympozja i spotkania biznesowe o większej skali. Do dyspozycji Klientów oddane są stylowe i przytulne wnętrza zabytkowego Pałacu, duży, całoroczny namiot bankietowy o powierzchni 700m2, oraz kompleks parkowy z licznymi atrakcjami.

Wyposażenie:

Namiot oraz hotel butikowy dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Łagodne podjazdy, łatwy dostęp do wnętrza namiotu i hotelu umożliwia osobom jeżdżącym na wózku samodzielne poruszanie się po znacznej części kompleksu.

W zależności od potrzeb naszych Gości, w sali konferencyjnej możemy zastosować różne ustawienia miejsc:

Spotkania biznesowe Warszawa

Zespół Pałacu Rozalin towarzyszy Państwu na każdym etapie organizacji spotkania – poczynając od przygotowania oferty, pomocy w doborze odpowiednich rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb, aż po nadzór nad realizacją wydarzenia. Zachęcamy do kontaktu, tak byśmy mieli możliwość poznać Państwa wymagania i oczekiwania. Lubimy wyzwania i z przyjemnością stawiamy im czoła, kładziemy nacisk na jakość naszych usług i nie zapominając o historii obiektu w jakim Państwa gościmy stawiamy na innowacyjne i kreatywne rozwiązania skrojone na miarę Państwa potrzeb. Mamy nadzieję, że pobyt w Pałacu w Rozalinie będzie dla Państwa przeżyciem, które na długo pozostanie w Państwa pamięci i będziecie chcieli Państwo do Nas powracać przy okazji coraz to nowych projektów.

Unikatowa przestrzeń eventowa

Kompleks pałacowo parkowy w Rozalinie tworzony jest przez XIX-wieczny Pałac projektu Henryka Marconiego, całoroczny namiot bankietowy, zabytkowy park pokryty starodrzewiem, o powierzchni ponad 24 hektarów oraz liczne polany i ogrody, które pomogą złapać oddech naszym Gościom.
W głębi historycznego parku znajduje się oryginalna, ponad 100-letnia izba góralska z kominkiem. Otoczona jest ona przyjemną zieloną przestrzenią, na której można zorganizować ognisko. To klimatyczne miejsce idealnie sprawdza się przy kameralnych spotkaniach w luźnej atmosferze i z integracyjnym charakterem, również jako atrakcyjna forma zmiany atmosfery spotkania. Do dyspozycji naszych Gości oddany jest również Ogród Szefa Kuchni, Wysepka Japońska oraz Altana Chińska, a dla aktywnych liczne ścieżki rowerowe i trasy biegowe w Puszczy Młochowskiej.
Kameralny charakter Rozalina sprzyja również nieoficjalnym spotkaniom biznesowym. Teren kompleksu zapewnia mnóstwo prywatnej przestrzeni i dyskretnej atmosfery w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku. W przerwach między spotkaniami zapewniamy smaczne przekąski, aromatyczną kawę, oraz indywidualnie dobrane menu. Po pracy polecamy degustację wykwintnych alkoholi oraz skorzystanie z licznych dodatkowych atrakcji. Mimo iż znajdujemy się blisko Warszawy, możecie Państwo zagościć u nas na dłużej, zatrzymując się w butikowym hotelu, który pomieści ok. 40 osób.

Jeżeli interesuje Państwa organizacja konferencji w okolicach Warszawy, w spokojnym i dyskretnym miejscu, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:
Anna Nankiewicz
@ biznes@palacrozalin.pl
tel: 537 917 027

Obejrzyj Pałac Rozalin w portalu http://www.salebiznesowe.pl

Zobacz Pałac Rozalin w serwisie mojekonferencje.pl

Jeżeli macie Państwo ochotę zobaczyć zespół pałacowo-parkowy Rozalin, prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy w celu umówienia się na spotkanie.

Anna

___________________________________________________

Eventy, spotkania biznesowe, konferencje, pikniki

biznes@palacrozalin.pl
+48 537 917 027

Magda

___________________________________________________

Przyjęcia weselne, spotkania rodzinne, wydarzenia okolicznościowe

wedding@palacrozalin.pl
+48 604 574 848

JAK DOJECHAĆ

kontakt-1Z Warszawy jedziemy Trasą Katowicką (nr 8)

kontakt-2W miejscowości Siestrzeń (15 km od Janek), na światłach skręcamy
w lewo zgodnie z drogowskazem na Rozalin

kontakt-3Prosto 2 km do ul. Pałacowej.