FB IG V LI

Spotkania biznesowe Warszawa

Kameralna przestrzeń oryginalnego Pałacu w Rozalinie, butikowy hotel oraz ponad 20 hektarów malowniczego ogrodu sprzyja organizacji dyskretnych i kameralnych spotkań biznesowych. W trakcie dnia zapewniamy spokojną i pobudzającą do myślenia przestrzeń do pracy, w przerwach – zdrowe i przede wszystkim smaczne przekąski oraz aromatyczną kawę, a gdy poczujesz większy głód, indywidualnie dobierzemy menu do Twoich potrzeb. Mimo iż Pałac w Rozalinie znajduje się zaledwie 25 minut drogi z gwarnej Warszawy, dzięki swemu otoczeniu oferuje szereg możliwości organizacji dodatkowych atrakcji, które uprzyjemnią nie tylko dzień, ale również i wieczór. Wiedza i doświadczenie, jaką zdobyliśmy przez lata organizacji konferencji w Pałacu Rozalin, pozwala na stworzenie niezapomnianych wydarzeń.

Do Twojej dyspozycji:

Sala konferencyjna w Oficynie

100 m2 industrialnej przestrzeni konferencyjnej / bezpośrednie połączenie z kuchnią / drewniane stoły i krzesła / system nagłośnienia oraz projekcji / oryginalny wystrój / wentylacja i klimatyzacja / toalety (damskie / męskie przystosowane dla osób niepełnosprawnych) / wyjątkowa i przeszklona na park i stawy, awangardowa przestrzeń restauracji znajdująca się nad salą konferencyjną. Ta wyjątkowa przestrzeń pozwala na stworzenie niepowtarzalnych wydarzeń, seminariów czy konferencji dla firm.

Zabytkowy Pałac projektu Henryka Marconiego

Piwnice, Parter oraz I piętro / Kameralne sale wyposażone w meble nawiązujące do oryginalnego wyposażenia pałacu z litego drewna z twistem nowoczesności / Hol z widowiskową klatką schodową / Balkon z widokiem na park / Taras na parterze z wyjściem na parter ogrodowy / Oryginalne i funkcjonujące kominki / Toalety (damska oraz męska) 

Nocleg

Jeżeli chcesz by Twoi gości zostali u Nas dłużej zapraszamy do Parkowej Sypialni. To kameralna baza noclegowa – 17 pokojów dwuosobowych, w tym 4 pokoje 3-osobowe oraz 1 dostosowany dla osób niepełnosprawnych. Codziennie serwujemy pyszne śniadania.

Każdego gościa staramy się traktować indywidualnie dlatego jeżeli czegokolwiek potrzebujesz po prostu spytaj, a my postaramy się to dla Ciebie zorganizować. Przygotujemy indywidualną ofertę dla biznesu, organizacji, urzędów oraz klientów indywidualnych.

Całoroczny namiot Bankietowy

700 m2 powierzchni eventowej / Bezpośrednie połączenie z pałacem / Bezpośrednie połączenie z kuchnią / Blackout na suficie namiotu zabezpieczający przed nagrzewaniem od promieni słonecznych / Poły transparentne od strony parku / Namiot z możliwością otwarcia na ogród / Sufit wysłonięty białą elegancką galą / Kryształowe żyrandole na suficie / Szara elegancka wykładzina na podłodze / Parkiet w sali scenicznej / Backstage dla podwykonawców / Toalety dla gości (damskie / męskie / przystosowane dla osób niepełnosprawnych / z przewijakiem) / Wentylacja / Klimatyzacja* / Ogrzewanie* / Okrągłe 2 metrowe stoły bankietowe / Krzesła konferencyjne oraz bankietowe / Stoły bufetowe

*W namiocie jest zainstalowany profesjonalny system wentylacji oraz klimatyzacji, który pozwala nam przestrzeń zarówno klimatyzować jak i nagrzewać. Na ostateczną temperaturę ma wpływ jednak kilka dodatkowych czynników w tym aranżacja przestrzeni, a zatem prosimy byś zawsze indywidualnie konsultował tę opcję dokonując rezerwacji przestrzeni.

Teren zielony

Ponad 20 hektarów ogrodzonego i całodobowo strzeżonego terenu / zabytkowy park / stawy / polany / wysepka japońska / altana chińska / ponad 100-letnia izba góralska / Możliwość lądowania helikopterem oraz balonem / Możliwość montażu dodatkowych namiotów, oraz innych konstrukcji w wyznaczonych miejscach / możliwość wynajęcia na wyłączność.

W PEŁNI WYPOSAŻONE SALE KONFERENCYJNE

Pałac Rozalin może pochwalić się nowoczesnym centrum konferencyjnym, obsługującym mniejsze, kameralne spotkania dla firm oraz sympozja i spotkania biznesowe o większej skali. Sale pod konferencje wyposażone zostały we wszytskie niezbędne technologie. Do dyspozycji Klientów oddane są stylowe i przytulne wnętrza zabytkowego Pałacu, duży, całoroczny namiot bankietowy o powierzchni 700m2, oraz kompleks parkowy z licznymi atrakcjami. Miejsce doskonałe dla wyjątkowych wydarzeń, potrzebujących niepowtarzalnej oprawy.

Namiot oraz hotel butikowy dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Łagodne podjazdy, łatwy dostęp do wnętrza namiotu i hotelu umożliwia osobom jeżdżącym na wózku bezproblemowy udział w konferencji i samodzielne poruszanie się po znacznej części kompleksu podczas wydarzenia.

W zależności od potrzeb naszych Gości, w sali konferencyjnej możemy zastosować różne ustawienia miejsc:

Lokalizacja kompleksu zapewnia prywatność, dyskretną atmosferę i bliskość przyrody. To miejsce, w którym każdy z Gości odetchnie pełną piersią i na chwile oderwie się od miejskiego zgiełku.

 

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

Biznes

Eventy, spotkania biznesowe, konferencje, pikniki
[email protected]

+48 515 465 000

Jak dojechać?

Jadąc z Warszawy trasą S8 kieruj się na miejscowość Młochów (zjazd z trasy na prawo). Jadąc zgodnie z znakami miniesz miejscowość Młochów i dotrzesz do miejscowości Rozalin. Wypatruj ulicy Pałacowej po lewej stronie i jedź nią do końca nim zobaczysz bramę Pałacu.